Sportovní družstva

Ligové soutěže již běží

Přidáno 9.června 2016

Po okrskových kolech se pomalu rozjíždějí i jednotlivé ligy. Naše družstva mužů a žen se účastní Podhostýnské hasičské ligy a Velké ceny okresu Přerov. První soutěže se konaly v Ludslavicích a Radíkově. Pak následovalo okresní kolo kde se naši zástupci zapojili a podpořili družstva z Milotic nad Bečvou a Jindřichova. Celkovými vítězi a postupujícím na krajské kolo se sice s rovností bodů 20 mohli stát 3 družstva ale lepší útok předvedl Jindřichov a tak ten bude reprezentovat Olomoucký kraj v kategorii mužů. V holkách vyhrálo sousední družstvo z Milotic nad Bečvou. Letos se okresní kolo odvíjelo ve slušném tempu když holky začaly s překážkami a kluci souběžně s nimi zápasili v požárním útoku. Přesné a detailní výsledky mážete najít zde.

Následují den 5.června proběhl druhý závod VC OSH v Babicích. Zde jako vždy na krásné trati a velké účasti družstev 29 mužů a 13 žen byly vidět krásné útoky a hezké časy. Mimo soutěž šlo družstvo Plumlova když nemělo předepsaný koš dle pravidel velké ceny. jejich krásný útok časem 16,89s by stačil na 3.místo. Tak vyhrálo družstvo z Prchalova 16,76s druhé Špičky 16,87s a třetí Babice 16,96s Kategorie žen přinesla pouze jeden útok pod 17sekund který pokořily holky ze Špiček časem 16,72s a braly tak 1.místo. Druhé skončily holky z Radíkova 17,27s a třetí Opatovice 18,44s..

další

About Us | Site Map | Privacy Policy | Contact Us | ©2003 Company Name