Vestavba požárního automobilu

Přidáno 7.dubna 2011

V těchto dnech probíhají v plném nasazení práce na našem požárním automobilu. Po počátečních problémech z rozměry jednotlivých částí vestavby se vše upřesnilo tak jak má. Jestliže nenastane žádná potíž tak by automobil mohl stát na svém místě již příští víkend tj. 16 až 17.dubna 2011. Ovšem zatím pravděpodobně bez plnovýsuvu na PS12, jelikož tento výsuv je expedován firmou CHAMBRELAN až z Francie a předpokládaná dodávka tohoto zboží je v 15. týdnu 2011. Na fotce můžete vidět současný stav vestavby. Omlouvám se za kvalitu fotek, které byly pořízeny mobilním telefonem.

První okrskové kolo se blíží

Přidáno 5.dubna 2011

V neděli 27.března se uskutečnila první okrsková schůze našeho okrsku.Na programu byla hlavně příprava prvního okrskového kola ,které se uskuteční 8.května na hřišti v Hustopečích.Sutěž proběhne v disciplínách pořadový nástup,100 metrů překážek a požární útok.Bude se soutěžit v kategorii Muži,Ženy a na požární útok ještě družstva nad 35 let.Běh na 100 metrů překážek bude probhat na třech drahách 2 pro muže a jedna pro ženy,časy budou měřeny elektronicky.Samozřejmě bylo také rozlosováno pořadí jednotlivých družstev.Letos se prvního kola účastní 8 družstev mužů a 6 družstev žen.my budeme mít na startu pouze družstvo mužů.Doufejme že se počasí vydaří a nebudeme muset opět projít dešťovou nepřízní tak jako minulý rok v Miloticích a také že se nám letos podaří dosáhnout lepšího výsledku než loni.Rozlosování družstev najdete zde...

Valašská rally opět ve Špičkách

Přidáno 23.února 2011

Ve dnech 25 a 26.března 2011 se uskuteční 30.ročník Valašské rally.I letos bude soutěž projíždět naší obcí a to v sobotu 26.března a budou to rychlostní zkoušky 6 a 8 Hluzov - Hustopeče n.B.. Start prvního jezdce je předpokládán na 10:50 hod

Hasičský ples 2011

Přidáno 1.února 2011

Tak hasičský ples máme úspěšně za sebou a můžeme jenom hodnotit jaký byl.Děkujeme Všem návštěvníkům za účast a podporu našemu sboru a taktéž děkujeme Všem sponzorům ,kteří přispěli do letošní bohatě tomboly.

Fotky jsou ke zhlédnutí zde

Výroční valná hromada SDH Špičky

Přidáno 27.ledna 2011