Vítejte na Našich stránkách

O pohár starostů obcí okrsku Hustopeče

Přidáno 20.srpna 2012

Další ročník soutěže o pohár starostů obcí okrsku Hustopeče skončil. Poslední závod se konal 18.srpna na vysoké ,kde také proběhlo celkové vyhodnocení této soutěže. Celkem se letos uskutečnilo 7 soutěží ,které se započítávaly do tohoto poháru. Účastnilo se 7 družstev mužů, 4 ženské družstva a 6 družstev mužů nad 35 let.Letošní ročník byl zajímavý hlavně v kategorii žen a mužů nad 35 let. V mužské kategorii prvenství obhájili z loňského roku Špičky před Miloticemi a Porubou. V ženách se z letošního vítěství radovaly ženy z Poruby když se jim podařilo přetrhnout vítěznou šnůru žen z Milotic , třetí příčka pak patří ženám z Černotína. Kategorie mužů nad 35 let přinesla zajímavý souboj o druhou a třetí příčku. Jasným vítězem se stali muži z Milotic. O pořadí na ostatních místech rozhodl poslední závod na Vysoké. Šanci na druhé místo měly hned 3 týmy. Nakonec si druhou příčku vybojovali muži z Hustopeč a třetí místo po stále se zlepšujících se výkonech nakonec připadlo mužům ze Špiček. Škoda jen prvního kola kde družstvo mužů nad 35 let ze Špiček nebylo ještě sehrané a chybějící body nakonec chyběly v celkovém součtu. Letošní ročník se povedl na výbornou, očemž svědčí velký počet družstev hlavně v kategorii mužů nad 35 let. Škoda mála družstev v ženách. Proto se můžeme těšit na příští rok kde se snad dočkáme zase dramatických soubojů o přední příčky.

Všechny tabulky s výsledky najdete v sekci okrsek Hustopeče zde

8.ročník O pohár obce Špičky - 11.srpna 2012

Přidáno 2.srpna 2012

Pohárová soutěž zařazená do oksku Hustopeče se uskuteční 11.srpna 2012 od 13:00 hodin ve Špičkách. Soutěžit se bude v kategorii Muži,Ženy a Muži nad 35-let. Rezervace startovního pořadí je na firesport.cz. Začátek rezervace je od 20.července. Po skončení soutěže proběhne od 20:00 hodin Špičková noc plná hudby se skvělým DJ,tance a různých soutěží. Kdo se chce pobavit a užít si hasičské odpoledne a krásný večer je srdečně zván. Opět je připraveno bohaté občerstvení po celý den a noc.

Rezervace na firesport.eu

První ročník o pohár SDH Špičky mladých hasičů

Přidáno 1.srpna 2012

Poslední víkendovou neděliv srpnu 26.srpna od 10:00 hodin se uskuteční první ročník soutěže o pohár SDH Špičky pro mladé hasiče. Tato soutěž je zařazena do soutěží VC OSH Přerov mladých hasičů. Budeme mít tu čest přivítat na této soutěži i delegaci z Bardějova (SK). Soutěž je určena pro mladší a starší žáky. Určitě se přijdt podívat na naše družstvo starších žáků ,které letos dosahuje velmi dobrých výsledků v této soutěži.

Prázdninové víkendy s pivem a klobásami

Přidáno 1.srpna 2012

Každý prázdninový víkend družstvo mužů vyráží ukořistit nějaký ten bod na soutěžích zařazených do seriálu extraligy v pú, VC OSH Přerov a okrsku Hustopeče. Kromě tohoto družstva soutěží v rámci okrsku i družstvo mužů nad 35-let aby si připoměli jak jim to kdysi šlo. Jak se jednotlivým družstvům daří můžete vidět v sekci naše výsledky a okrsek Hustopeče . Někdy se soutěže během víkendu překrývají a tudíž musí družstvo uklidit nářadí rychle nasednout a vyrazit na další soutěž jen co skončí svůj pokus. Stačí si pouze koupit pivo kromě řidiče samozřejmě a klobásu na cestu a vyrážení na další soutěž.. Někdy se v autě stráví více času než na samotné soutěži. Proto se prázdnimám přezdívá sezóna klobás a piva. Spestřením pro družstvo je když je oceněno nějakým dárkovým balíkem v podobě koše plného ovoce. Taková to cena je mnohdy lepší než pohár. Co se týče odpočinku ten si družstvo dopřeje během týdne kdy čerpá nové síly na další víkend.

starší články stránka 2 3 4 5 6