Vítejte na Našich stránkách

Jak to teda začalo

Přidáno 18.února 2013

Tak již máme za sebou vydařený ples a vodění medvěda.Ovšem než se uskutečnil ples byla na programu výroční valná hromada sboru ,která se uskutečnila 5.ledna. Zde se zhrnuly všechny události loňského roku jak po staránce sportovní tak i preventivně výchovné. Taktéž se v lednu uskutečnila výroční schůze okrsku Hustopeče na které se bilancoval loňský rok z pohledu okrsku. Poslední lednový víkend se uskutečnil tradiční hasičský ples. Účast byla jako každým rokem hojná ,občerstvení opšt skvělé a i cen do tomboly bylo taktéž hodně. Hlavní cenou v letošním roce v tombole byla televize ,kterou si štasný výherce odvezl do Ústí. Hosté se bavili až do ranních hodin. Fotografie z plesu můžete shlédnout na tomto odkazu hasičský ples 2013 (bohužel autor neposkytl práva na tyto fotografie a proto odkaz směřuje mimo naše stránky). První únorový víkend se uskutečnilo vodění medvěda za účasti různorodých masek. Trochu bylo zklamání že se této veselice neůčastnilo více masek ,ale i přesto by se dalo říci že se i tato akce povedla.

Poslední je vždy nejlepší

Přidáno 31.srpna 2012

V sobotu 25.srpna se uskutečnil poslední závod VC OSH Přerov v Provodovicích. O prvních místech již bylo rozhodnuto v obou kategoriích a tak se čekal boj o další zbylá místa. V kategori mužů si první místo zajistil Olšovec časem 17:16s a potvrdil tak svoji letošní dobré výsledky v soutěži mu to stačilo na 2.místo. 3.místo na soutěži získala Radkova Lhota časem 17:53s a celkově obsadila 2.místo.Jako předposlední šli na start Špičky které mohly ještě urvat 3.místo celkově pokud by dosáhly dobrého času. Udělat dobrý čas se jim zdálo málo a tak předvedli Špičkový čas 16:69s a získali 1.místo v soutěži a 3.celkově. Na povedený útok se můžete podívat zde.

V ženské kategorii se o první tři místa popraly holky z Kunovic,Milotic a Radíkova.Tyto tři družstva si mezi sebe rozdělily i celkové pořadí.Vyhrály Kunovice časem 16:94s 2.místo Radíkov 16:99s a 3.místo Milotice 17:18s. Celkové pořadí bylo potom opačné 1.Milotice 2.Radíkov 3.Kunovice.

Tímto posledním závodem skončil letošní ročník VC OSH Přerov. Všem zástupcům SDH Špičky co nastoupili i v jiných družstvech gratulijeme ke skvělým výkonům a v posledních závodech letošní sezóny přejeme hodně skvělých časů.

Do třetice všeho deštivého a O pohár SDH Špičky mladých hasičů

Přidáno 27.srpna 2012

Poslední víkendovou neděli v srpnu 26.srpna od 10:00 hodin se uskutečnil první ročník soutěže O pohár SDH Špičky pro mladé hasiče. Tato soutěž je zařazena do soutěží VC OSH Přerov mladých hasičů. Týden před touto soutěží byla vybudována nová dřevěná bouda která bude sloužit pro různé kulturní a společenské účely. Sice se nestihla úplně dokončit ,ale i tak splnila své účely. Jelikož to byla již třetí soutěž ,kterou jsme letos pořádali tak nás počasí opět nezklamalo a jako v předešlých dvou soutěžích opět zapršelo. Nicméně na kvalitně připravené trati nebylo pochyb otom že se dočkáme dobrých časů. Naštěstí se po zahájení soutěže v 10:00 hod počasí nakonec přece jen umoudřilo a ukázalo svou vlídnou tvář. Soutěž zahájil starosta obce Špičky ing.Zamazal. První se představili mladší žáci. Po nich se před přítomnými diváky mezi nimiž byla i delegace s Bardějova ukázali svou dovednost starší žáci. Soutěž byla jednokolová. Na závěr se ještě mohly družstva ,která chtěla utkat o sladkou odměnu krabici cukroví od jednoho ze sponzorů soutěže. Také jsme mohli shlédnout recestní útok Mamin ze Špiček a družstva Mužů nad 35-let. Za skvělou přípravu této soutěže patří velké poděkování vedoucím družstva mladých hasičů a jejich pomocníkům ,kteří se na přípravě této soutěže a jejího průběhu podíleli. Doufejme že se příští rok opět tato soutěž opět uskuteční.

O pohár starostů obcí okrsku Hustopeče

Přidáno 20.srpna 2012

Další ročník soutěže o pohár starostů obcí okrsku Hustopeče skončil. Poslední závod se konal 18.srpna na vysoké ,kde také proběhlo celkové vyhodnocení této soutěže. Celkem se letos uskutečnilo 7 soutěží ,které se započítávaly do tohoto poháru. Účastnilo se 7 družstev mužů, 4 ženské družstva a 6 družstev mužů nad 35 let.Letošní ročník byl zajímavý hlavně v kategorii žen a mužů nad 35 let. V mužské kategorii prvenství obhájili z loňského roku Špičky před Miloticemi a Porubou. V ženách se z letošního vítěství radovaly ženy z Poruby když se jim podařilo přetrhnout vítěznou šnůru žen z Milotic , třetí příčka pak patří ženám z Černotína. Kategorie mužů nad 35 let přinesla zajímavý souboj o druhou a třetí příčku. Jasným vítězem se stali muži z Milotic. O pořadí na ostatních místech rozhodl poslední závod na Vysoké. Šanci na druhé místo měly hned 3 týmy. Nakonec si druhou příčku vybojovali muži z Hustopeč a třetí místo po stále se zlepšujících se výkonech nakonec připadlo mužům ze Špiček. Škoda jen prvního kola kde družstvo mužů nad 35 let ze Špiček nebylo ještě sehrané a chybějící body nakonec chyběly v celkovém součtu. Letošní ročník se povedl na výbornou, očemž svědčí velký počet družstev hlavně v kategorii mužů nad 35 let. Škoda mála družstev v ženách. Proto se můžeme těšit na příští rok kde se snad dočkáme zase dramatických soubojů o přední příčky.

Všechny tabulky s výsledky najdete v sekci okrsek Hustopeče zde

starší články stránka 2 3 4 5 6